Daniel Kotsjuba on disainer, kes on viimased 10 aastat tegelenud inimkeskse disaini ehk kõik kaasava disaini praktiseerimisega, arendamisega, levitamisega ning koolitamisega. Käesoleval ajal töötab ta Riigikantselei juurde loodud Innovatsioonitiimis avalike teenuste disainerina. Oma suurimat kirge – kõiki kaasavat disaini, rakendab Daniel Innotiimi peamise ülesande täitmiseks – muuta Eesti avalikud teenused koostöös ministeeriumite ja allasutustega kasutajasõbralikumaks ja inimkesksemaks. Daniel on MTÜ Universaaldisaini Labor üks asutajatest ja eestvedajatest.
Grete Arro (PhD psühholoogias, Tallinna Ülikooli Haridusteaduste instituudi teadur) on hariduspsühholoog, kelle uurimishuvid on seotud õppimise erinevate aspektidega, peamiselt mõtlemise arengu, väärmõistete, motivatsiooni ja eneseregulatsiooniga, ühe peamise fookusega keskkonnateadlikkuse mõtestamisel ja toetamisel.
Harri on SA Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskuse teadur ja keskkonnaekspert. Harri omab pikaajalist kogemust erinevate riikide säästva tarbimise ja tootmisega seotud keskkonnapoliitikate hindamisel ning  keskkonnaalase tootearenduse ja keskkonnajuhtimisvahendite (nt toodete ja teenuste olelusringi hindamine, ringdisain, ringhanked) rakendamisel nii era- kui ka avaliku sektori organisatsioonides. Ta on hinnatud ja inspireeriv kõneleja erinevatel ringmajanduse sündmustel ja konverentsidel.
Harry on tulevikkuvaatavate ning innovatiivsete kontseptsioonide arendaja, kes töötab iga päev meie planeedi heaolu nimel. Tugev taust ettevõtlusest, huvi inimsuhete vastu ning julgus avastada uusi kontseptsioone on juhatanud teda oma teel väga erinevate alade juurde: personalitööst teeninduse ning äriarenduseni. Harry kirg vastutustundliku eluviisi vastu on viinud ta oma praeguse tegevuseni: ta arendab ringmajanduspõhimõtete alusel toimivat renditekstiilide teenust tuleviku tarbeks. Harry on arendanud välja Returnable Shopping Bag kontseptsiooni, mis on viimane näide innovatsioonist 170-aasta vanuses ringmajandusettevõttes Lindström Group. Harry eesmärk on edendada jätkusuutlike teenuste arendust oma ettevõttes, et aidata klientidel enda igapäevaelus jätkusuutlikumalt toimida.
Helen on tarkvaraarendusettevõtte Nortal partner ja UI/UX disainerite juht. Ta on loonud ulatuslikke kasutajakogemuse lahendusi nii avaliku- kui ka erasektori ettevõtetele Ameerika Ühendriikides, Saksamaal, Soomes, Eestis ja Araabia Ühendemiraatides. Lisaks on ta välja töötanud ja disaininud tooteid arvukatele idufirmadele. Heleni supervõimete hulka kuuluvad ka praktilised töötoad, mille abil on ta aidanud vormida äriprotsesse, tooteid ja teenuseid juhtivatele globaalsetele ettevõtetele, võimendades seeläbi nende konkurentsieelist.  
Jane on disainmõtlemise treener ning Disainmõtlemise konverentsi algataja, kuraator ja moderaator. Jane usub inimkesksesse disaini. Disaini mõtteviis ja disainitööriistade kasutamine muudab meie igapäevatöö tähendusrikkamaks - sest teame, kellele ja millist väärtust loome ja tõhusamaks - sest keskendume asjadele, mis on olulised.​ Selle usu andis Janele 6 aastat Eesti Disainikeskuse juhina teenusedisaini ja disainmõtlemise koolituste, meistriklasside ja äri- ja avaliku sektori innovatsiooni programmide läbiviimise kogemus. Täna viib Jane läbi disainmõtlemise praktikume Design Mindsi ja Miltton Sisu klientidele.
Karen on arhitektuuriteadlane ja muuseumiprofessionaal, lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia kunstiteaduse eriala ja University College London, Bartlett School of Architecture arhitektuuriajaloo magistrikraadiga. 15 aastase töökogemusega eesti muuseumides on Karen olnud mitmete näituste kuraator ning suurprojektide vedaja. Samuti on ta 13 arhitektuuriteemalise raamatu toimetaja või autor. Hetkel töötab Karen Okupatsioonide ja Vabaduse muuseumis Vabamu strateegiajuhina. 2017-2019 juhtis ta Eesti Meremuuseumi Paksu Margareeta uue püsinäituse ekspositsiooni meeskonda, pöörates suurt rõhku püsinäituse ligipääsetavusele ka erivajadustega külastajatele. Uus ekspositsioon on esimene terviklikult juba kavandamisest alates kaasava disaini põhimõtteid rakendanud püsinäitus, kus võrdse elamusliku kogemuse saamiseks on loodud toetavad ja üksteist täiendavad lahendused ka liikumis-, nägemis-, kuulmis- või intellektipuudega külastajatele.
2012. aastal Noore Naisettevõtja tiitliga pärjatud Katriin Jüriska on pikaajaline Uuskasutuskeskuse juht, kes on viimase kümne aasta jooksul Uuskasutuskeskuse pankrotist välja aidanud, kasvatanud selle üle-Eestiliseks ketiks ja usaldusväärseks kaubamärgiks ning ühtlasi üheks edukaimaks sotsiaalseks ettevõtteks Eestis. Ta on lõpetanud Tallinna Teeninduskooli ning Estonian Business Schooli ärijuhtimise erialal ning on töötanud varasemalt ka P. Dussmann Eesti OÜs personalijuhina ning juhtinud US Investile kuulunud kohvikuteketti. 2004. aastal asutas Katriin ka India toitu pakkunud vesipiiburestorani Hookah House, mille juures oli ta ka äriidee autor.
Kristi on Miltton New Nordicsi kaasasutaja ja partner. Nõustamisvaldkonnas on tal 25-aastane töökogemus ja tema asutatud Miltton JLP alustas tegevust 2005. aastal. Kristit paeluvad enim inimeste arendamine, ettevõtete muutuste nõustamine ja muutuste kommunikatsioon ning uute ühiskondlikult mõjusate ettevõtmiste käivitamine.​ Kliente nõustab Kristi tuginedes pikaajalisele pangandussektori kogemusele Hoiupangas, Hansapangas ja Swedbanki Stockholmi peakontoris ning Eesti Energia kommunikatsiooni ning Eesti valitsuse kommunikatsioonibüroo juhtimisele. Ta on omandanud suhtlemistreeneri kutse ning eest vedanud mitmeid ettevõtete organisatsioonidisaini, teenusedisaini või kliendikogemuse arenguprojekte. 
Maria on tarkvaraarendusettevõtte Nortal UI/UX disainer. Tema töölaual on mitmed rahvusvahelised digitooted ja -teenused, mis vajavad sujuvaid lahendusi ning veatut kasutajakogemust. Maria sulest on sündinud ka Nortali oma disainisüsteem NUX Design System, mis on kogunud tunnustavat tagasisidet nii kodumaal kui ka rahvusvahelises disainikogukonnas. Maria tunneb disainisüsteemide hingeelu läbi ja lõhki.
Markus on Eesti Disainikeskuse ringmajanduse ekspert ja OÜ Rootloop asutaja (www.ringmajandus.ee). Tema kogemus ulatub strateegiate, toodete ja teenussüsteemide arendamisel üle Euroopa, Aasia ja USA, sh Fortune 500 ettevõttele. Ta on omandamas ringmajandusealast doktorikraadi (Eesti Kunstiakadeemia, Columbia University), on olnud nooremteadur, Jätkusuuliku Disaini Labori asutaja ja koordinaator. Magistrikraadiga Lundi Ülikoolist (MSc in Sustainability Science and Environmental Studies) on tal on pikaajaline kogemus ettevõtete keskkonna- ja ärimudelite koostamisel ja hindamisel. 
Peeter Pihel on Fotografiska Tallinna kaasasutaja, kes kannab hoolt Fotografiska toidukontseptsiooni eest. Tal on olnud mitmekülgne karjäär restoranides nii Eestis, Rootsis kui ka Prantsusmaal, sh Bloom in the Park Malmös, Fäviken Magasinet Järpenis ja Fulgurances Pariisis.  Peeter on koos oma meeskonnaga loonud Fotografiska majja olustiku, kus suhtutakse hoolivalt keskkonda ja toitu valmistatakse ressursihoidlikult. Aus ja maitsev toit, mida oma külalistele pakutakse, valmib põhimõttel „lehest juureni, ninast sabani“. Värske kohalik tooraine, mis jõuab Fotografiska restorani, leiab seega maksimaalsel määral rakendust. Seda nii köögis mõnd rooga valmistades kui ka baarileti taga kokteili kokku segades. 
Silke on töötanud palju aastaid brändingu, turunduse ja kommunikatsiooni alal selliste suurte brändide juures nagu Swarovski, Lancaster ja JOOP! ning kogutud kogemus on kannustanud teda rakendama oma teadmisi muutuste ellukutsumiseks. Ta soovib julgustada inimesi leidma kindlust selles, kes nad tegelikult on, ning tahab selle kaudu toetada neid tooma muutusi ka teiste inimeste ellu.Ta on pühendunud ettevõtete ja inimeste jätkusuutlike brändiidentiteetide loomisele, et aidata neil leida oma häält ning jõuda sellega nii paljude inimesteni, kui võimalik. Et seda kõike ellu viia, kombineerib ta oma kogemusi brändistrateegiast ja kommunikatsioonist disainmõtlemise ja analüütiliste coaching’u tehnikatega ning läheneb seeläbi oma klientidele väga personaalselt ja intuitiivselt.Silke armastab end ümbritseda inspireerivate ja avatud inimestega, et teha teoks uusi ideid, mis toovad kõigi inimeste ellu tähendusrikkaid teadmisi ja paremat mõistmist.
Sirli Peepson on Milttoni vastutustundliku ettevõtluse ekspert ja vanemkonsultant. Ta on nõustanud kliente äristrateegia ühendamises ÜRO kestliku arengu eesmärkidega, töötanud vastutustundliku ettevõtluse projektidega Milttonis nii  suurte kui väiksemate, nii kodumaiste kui rahvusvaheliste ettevõtetega. Sirli on muu hulgas löönud kaasa Kestliku Arengu Koalitsiooni SDGde teavituskampaania loomisel ning on vastutustundliku ettevõtluse indeksi töögrupi liige.
Torstein Aa on kirglik disainer, kes disainib turistidele lõbusõiduks mõeldud laevu ning kiirpraame ettevõttes Brødrene Aa. Brødrene Aa on juhtiv kiirpraamide tehas maailmas, kus ehitusmaterjalina on kasutusel süsinikufiiber, mille eesmärk on luua kõige energiatõhusamaid kiirpraame, mis kasutavad elektrit. Torsteini ja Brødrene Aa siht on olla nii tehnoloogia- kui disainialane rohelise pöörde liider kiirmeretranspordi alas. Torstein alustas laevatehases töötamist mehhaanika vallas ning laevade torustikega. Mõne aasta pärast õppis ta disaini ning pärast seda sai osaleda ka laevade loomise juures. Teiste seas on üks disainitud töö ka auhinnatud laev Seasight.