Aleksandr on veebi layout’de entusiastlik uurija. Tema märkimisväärne kogemus digi-disainis on pannud aluse huvile tehnoloogia, struktureerituse ja disaini vastu. Lisaks oma huviala raames ülikoolis mitme aasta vältel loengute andmisele, on Aleksandr töötanud ka veebidisaineri ja front-end arendajana. Hetkel on tema peamine fookus disainisüsteemide arendamisel, kuid selle kõrval ka vana hea CSS’i piiride kompamine. Ta on ka kasutajakogemuse ja erivajadustega inimeste ligipääsetavuse parendamise tugev pooldaja nii digitaalses kui ka füüsilises maailmas.
Axel on uute toodete ja ärimudelite arendamiseks üles ehitanud kiirendeid ja innovatsiooniosakondi. Ta on arendanud uusi tooteid ja ärimudeleid suurimas ülemaailmses kindlustuskompaniis ja nõustanud maailmas suuruselt teist investeerimiskompaniid FinTechsi, ning tegutseb edukalt omaenda startupidega. Ta juhib innovatsiooniprogramme, mille eesmärgiks on luua inimkeskseid ja samas interdistsiplinaarseid protsesse. Selliselt ülesehitatud protsessid loovad üksikisikute, süsteemide ja organisatsioonide käitumises ja vormis jätkusuutlikke muutusi ja mõjutavad sotsiaalseid protsesse. Axeli kogemused on näidanud, et disain on kontekstuaalsete oskuste rakendamine mittetraditsioonilistel aladel, mis annavad seejärel samuti mittetraditsioonilisi loovalt disainitud väljundeid nagu näiteks uusi rolle, uusi organisatsioone, uusi süsteeme ja tavapärasest erinevaid ärimudeleid. Tõelise „hübriidina” on Axelil väga mitmepalgeline haridus: tal on inseneri diplom, kaunite kunstide magistrikraad ja Executive MBA Hiinast, Jaapanist ja USA-st. Ta annab loenguid näiteks Google'i digitaalses akadeemias ja sel aastal Roomas Tehisintellekti Pi Koolis (Pi School for Artificial Intelligence) ja Singularity University’s Silicon Valley’s.
Birgit on interaktsioonidisainer UX-disaini ja tarkvaraarenduse ettevõttes Trinidad Wiseman. Oma töös tegeleb ta igapäevaselt kasutajasõbralike veebikeskkondade loomisega, mis põhinevad erinevatel kvalitatiivsetel uuringutel. Ühe peamise tööriistana rakendab Birgit oma töös prototüüpimist, mille abil saab kiirelt valideerida erinevaid veebilehe loomisel tekkivaid ideid, et keskkonnad vastaksid kasutajate reaalsetele vajadustele. 
Christina on Miltton Sparks Oy asutaja ja tegevdirektor. Tal on doktorikraad turunduses Hankeni majanduskoolist Helsingist ning ta on tunnustatud juhtimiscoach. Lisaks 12 aastasele juhikogemusele tegeleb Christina 2001. aastast alates juhtide ja organisatsioonide arendamise koolitajana. Tema kirg on juhtimise arendamisega suurendada ettevõtte konkurentsivõimet, mis lisandväärtusena toetab ka klientide ja töötajate rahulolu. Christina on olnud nii tegevjuht (Hanken&SSE Executive Education Ab), äriüksuse direktor (TNS Gallup Oy) kui teadur ja partnerlussuhete juht (Hankeni Majanduskoolis). Christina on Aktia Bank Ltd, Antti Ahlström Perilliset Oy,  and Stiftelsen för Svenska Handelshögskolan juhatuse liige.
Helelyn Tammsaar on Rakendusliku Antropoloogia Keskuse organisatsiooni- ja büroojuht, kes püüab igapäevaselt leida elutervet tasakaalu administratiivsete kohustuste ja välitööde vahel – sest just see viimane on antropoloogi tegelik kutsumus. Avada iga uuringu puhul uks täiesti tundmatusse maailma, saavutada võõraste inimestega kontakt ning saada osa kellegi teise elutunnetusest, on erakordselt rikastav kogemus. Antropoloogilised meetodid suudavad teda jätkuvalt üllatada – avardades alati oluliselt teemat, paljastades olulisi varjatud nüansse ning kummutades loogilisena näivaid eeldusi. Antropoloogia ei ole eriala, vaid viis näha, kogeda ja mõista maailma. See annab sügavama arusaama inimkäitumisest ja kultuurilisest mitmekesisusest ning oskused vahendamaks seda mõistmist ka teistele.
Helen on tarkvaraarendusettevõtte Nortal partner ja UI/UX disainerite juht. Ta on loonud kasutajakogemuse lahendusi nii avaliku- kui erasektori ettevõtete toodetele. Peale selle on ta osalenud paljudes start-up’ides ja disaininud erinevate toodete ja teenuste sisu kui ka vormi. Hetkel töötab Helen Nortali rahvusvahelistes projektides Ameerika Ühendriikides, Saksamaal, Soomes, Eestis ja Araabia Ühendemiraatides.
Helleka on Rakendusliku Antropoloogia Keskuse üks asutajatest ning uuringute juht. Pärast magistrikraadi omandamist Tartu Ülikoolis etnoloogia erialal on ta omandatud mõtteviisi ja meetodeid rakendanud viies läbi kvalitatiivseid uuringuid nii avalikus kui erasektoris. Lisaks jagab ta teadmisi ja kogemusi erinevate kursuste ning seminaride raames nii Tartu Ülikoolis, Eesti Kunstiakadeemias kui Tartu Kõrgemas Kunstikoolis. Koos oma kolleegidega Rakendusliku Antropoloogia Keskusest töötab ta selle nimel, et viia etnoloogia ja antropoloogia akadeemia seinte vahelt välja ning demonstreerida nende erialade suurt potentsiaali pea kõigi valdkondade “inimlikustamisel” läbi empaatia kasvatamise. Helleka usub kvalitatiivsesse uurimismeetodisse ning selle võimesse mõista inimesi nende argikeskonnas ja igapäevaelus.
Margus on Šveitsi-Rootsi-Kanada-Eestlane ja üks Brand Manuali asutajatest. Seal on üks tema rollidest kasvatada ettevõtet rahvusvaheliselt ning teiseks vastutab ta teenusedisaini protsesside ja ning tööriistade eest, mida Brand Manual igapäevaselt kasutab töös klientidega. Samuti esineb ta tihti erinevatel teenusedisaini ning brändingu konverentsidel ning viib läbi teenusedisaini koolitusi nii ettevõtetele kui ka koolidele.  Ta on avaldanud mitmeid artikleid teenusedisainist nii ajakirjanduses kui ka Brand Manuali blogis ning on teenusedisaini raamatu “How to have your cake and eat it too” autor. Margus on rahvusvaheliselt aktiivne Service Design Network’is (SDN) ning on SDNi Service Design Award’i asutaja.  Klientidega töötades on Marguse tugevuseks luua homogeenseid pikaajalisi strateegiaid esmapilgul ühendamata faktidest. Üle 25 aasta kogemusega on ta jõudnud töötada nii suurte kui väikeste ettevõtetega ja avalikusektoriga ning on kokku puutunud ärivaldkondadega alates kommi tootmisest kuni naftauuringuteni välja. Ta on juhatuse liige Eesti-Rootsi kaubanduskojas Stockholmis ning disainimentor European Innovation Academy’s.
Jane on innovatsioonibüroo Design Minds asutaja, disainmõtlemise treener, Disainmõtlemise konverentsi ellukutsuja ja kuraator. "Usu disainmõtlemisse andis mulle 6 aastat Eesti Disainikeskuse juhi kogemust teenusedisaini koolituste, meistriklasside ja äri- ja avaliku sektori innovatsiooni programmide läbiviimisel. Nägin reaalset muutust teenustes ja teenusepakkujate mõttemaailmas - disainmõtlemine aitab jõuliselt liikuda inimkesksemate lahenduste suunas". Jane on loonud ja juhtinud disaini- ja innovatsiooniprogrammi Disainibuldooser, mis täna kannab nime Disaini Meistriklass (https://www.eas.ee/teenus/disainimeistriklass/). Jane on meistriklassi juhtiv koolitaja.
Janno on disainijuht ja disainibüroo Velvet partner. Ta ütleb enda kohta nii: “Olen isa, abikaasa, poeg, vend, düsleksik ja introvert!” Janno on üle 15 aasta vastutanud visuaalse ja funktsionaalse tasakaalu eest erinevate ettevõtete arenguprojektides alates veebikeskonnast, informatsiooni arhitektuurist, visuaalsetest identiteetidest kuni teenuse ja ettevõtete mudeli disainini. Ta on töötanud koos oma ala tippudega ja võitnud arvukalt auhindu. Jannole läheb väga korda see, mida ta teeb ja ta teeb seda hästi!
Kaido lähtub isiklikel üks-ühele coachingutel sellest, et iga inimese isiksus on arendatav ja grupikoolitustel sellest, et erinevate isiksusetüüpide vaheline efektiivne suhtlus on õpitav. Erinevate isiksusetüüpide teema ja DISC'i mudeli fänn on Kaido olnud tänaseks üle 15 aasta. Selle aja sisse mahub müügitöö USAs, kus ta suhtles rohkem kui 20 000 inimesega ukselt-uksele ja konsultandi/koolitaja kogemused Eestis, kus ta on teinud grupikoolitusi tuhandetele enesearengu huvilistele ja üks-ühele coachinguid rohkem kui 900 professionaalile kõige erinevamatest taustadest ja töövaldkondadest. 
Kaja on teenusedisainer ja partner disaini- ja tarkvaraarendus ettevõttes Proekspert. 2018 aasta kevadel oli ta lisaks külalislektor Tartu Ülikoolis. Ta on loonud kogemusi nii digitaalsetele teenustele kui ka füüsilisele tootele. Tema kirg inimestes esile tuua varjatud potentsiaali, ta on aidanud kaasa loovuse ja disainimõtlemise kursuse käivitamisele ja läbiviimisele Proeksperdis. Kursuse, kus teooria on põimunud mänguliste ülesannetega, eesmärgiks on viia disainmõtlemine Proeksperdis strateegilisele tasemele.
Kristi on 20+ aastase töökogemusega nõustaja, kelle poole pöörduvad tippjuhid abipalvega kui ees ootavad suured muutused, loomist uus strateegia või on segaduses vaja luua selgust. Tema senine erialane teekond sisaldab töötamist Eesti ja Skandinaavia hinnatud ettevõtete turundus- ja kommunikatsioonijuhina ja nõustajana enda asutatud ettevõttes, sekka panust avalikus sektoris juhtides valitsuse kommunikatsioonibürood  ja ühiskondlike mõjukate algatuste käivitamist. Viimastena väärivad mainimist Arvamusfestivali maaletoomine aastal 2013 - 2015 ja kiusuennetusega tegeleva SA Kiusamisvaba Kool asutamine seitse aastat tagasi. Ta on hinnatud suhtlemistreener ja sõltumatu mõttekoja Praxis nõukogu liige. Kristi armastab matkamist ja tema suure pere liikmete seas on olulisel kohal labrador Emma.
Kristine on graafiline disainer Nortalist, kelle igapäeva ülesanded hõlmavad suures osas Nortali brändi materjali kujundamist. Ta töötab tihedalt koos brändi omaniku ja turundustiimiga.  Tema meelisalaks on erinevad paberid ja trükitehnikad ning kuidas on  võimalik nende abil edasi kanda brändiväärtusi.  Samuti naudib ta osavõtmist erinevatest hackatonidest, kus jagada ning kaasa võtta uusi põnevaid ideid ja teadmisi.
Leonore on käitumuslikku vaate (behavioural insights) kirglik uurija alates 2010. aastast. Ta on osalenud paljudel selle valdkonnda konverentsidel (näiteks Behavioural Exchange 2015. ja 2019. aastal Londonis), õppinud kavandama randomiseeritud kontrollitud katseid Harvard Behavioral Insighst Group´i doktorikoolis, rakendanud neid teadmisi oma doktoritöös ja lugenud käitumusliku poliitikakujundamise valikainet Tartu Ülikoolis. Konsultandina nõustab ta muuhulgas OECD-d. Samuti on Leonore MTÜ Rahatarkus kaasasutaja.
Marge on Design Minds koolitaja ja Disainmõtlemise konverents 2019 projektijuht. Margel on üle 20 aasta projektijuhtimise ja arendusprojektide disainimise, kirjutamise ja eestvedamise kogemus. Tema eesmärk on luua lahendusi, mis on optimaalsed, väärtust loovad ja samas positiivset kogemust pakkuvad nii protsessi kui selles osalevate inimeste (ettevõtjad, töötajad, kliendid) jaoks. Disainmõtlemine on kasutajakeskne mõtlemine kus teenus või toode luuakse lähtuvalt inimesest ja tema vajadustest. Marge usub, et lisaks teenustele ja toodetele saame disainmõtlemise strateegiaid rakendades muuta kogu ettevõtte protsesse tõhusamaks.
Mari-Liis on UI/UX disainer. Ta töötab Nortal UX meeskonnas, kus põhifookus on suunatud erinevate olemasolevate digitoodete ja -teenuste kasutajamugavuse edendamisele aga ka täiesti uute lahenduste loomisele nullist. Tema igapäevatöö hõlmab endas peamiselt infosüsteemide kasutajaliidestega tegelemist: olukorra analüüsimine, kasutajaliidese visuaalse välimuse disainimine ning tulemuse testimine parema kasutajakogemuse saavutamiseks.
Markko on kolmedimensiooniline mõtleja, kes on võimeline ratsionaliseerima keerulised süsteemid arusaadavateks teenusteks. Koostöös kliendiga suudab ta igast probleemist luua tervikliku ja kasutatava illustratiivse pildi. Graafilise disainerina loob ta struktuure: identiteete, kasutajaliideseid ja teenusekontseptsioone. Ta on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia tootedisainerina ja omandanud magistrikraadi virtuaalkeskkondade loomise ja arenduse erialal Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias. Alates 1996. aastast on ta olnud tegev graafilise disaineri, animaatori, AD ja loovjuhina. 2004. a asutas disainibüroo Velvet ning 2009. aastal teenusedisaini ja brändingufirma Brand Manual. Markko on EASi poolt tunnustatud disainijuhtimise konsultant, Art Directors Club*Estonia, Eesti Disainerite Liidu ja Eesti Kujundusgraafikute Liidu liige, Tartu Kunstikooli nõukogu esimees ning Eesti Disainikeskuse nõukogu liige.
Päivi Hietanen on Helsingi linna disainijuhina (City Design Manager for City of Helsinki ) töötav arhitekt (M.S.Arch). Päivi juhib Helsingi Labi, mis rakendab disaini mõtlemist ja toetab linna erinevaid funktsioone nende teenuste ja kliendikogemuse arendamisel. Päivi ambitsioon on kasutada disaini avaliku sektori ümberkujundamiseks.
Steph on sõltumatu strateeg ja teadlane. Viimati oli ta digitaalse agentuuri Clearleft uuringute juhataja, kus ta aitas ettevõtetel ja organisatsioonidel hallata klienditeavet, kombineerides disainiuuringuid teiste valdkondadega. Varasemalt on ta juhtinud ka Telegraphi disainiuuringuid ja MailChimpi kliendiuuringuid euroopa regioonis. Praegu on Steph Google'i vanemteadur. 20 aasta jooksul, mis Steph on töötanud digitaalses tööstuses, on ta olnud väga erinevatel positsioonidel, sealhulgas tootejuht startup ettevõttes digitaalse kirjastamise käivitamisel ja tehnoloogia juht digitaalagentuuris. Steph esineb tihti konverentsidel ja on Greenwichi Ülikooli külalislektor. Väljaspool digimaailma armastab ta teha käsitööd, kasvatada söödavaid lilli ja kokata nii, et jagub tervele külale. Steph on elanud mitmel pool maailmas, täna elab ta oma neljandal mandril ja neljandal saarel, Ühendkuningriigis.
Töötades aastaid reklaaminduses loovjuhi (Art Director) positsioonil, otsustas Tanel liikuda lähemale brändimisele ning liitus Brand Manageri/graafilise disainerina Nortaliga. Täna on ta osa Nortali UX meeskonnast ja teeb tihedalt koostööd turundusosakonnaga. Omades teadmisi ja kogemusi, mis on saadud aastate jooksul mitmetelt erinevatelt klientidelt, on ta teadlik ka sellest, et mida tasub brändistrateegia puhul teha ja mida vältida. Tema igapäevatöö sisaldab andmete visualiseerimist, trükidisaini ja turundusmaterjale. Kirglik on ta veel animatsiooni, arhitektuuri ja sisekujunduse osas.
Varajase registreerija hind (kuni 31. maini) 279 eurot, millele lisandub käibemaks.
Konverentsil osalemise hind 349 eurot, millele lisandub käibemaks.